Aktuality

Zákaznické dny v Olomouci 15. a 16. září 2021

Proběhly úspěšně za hojné účasti našich zákazníků a při krásném počasí. Video záznam si můžete prohlédnout na našem GALIKA CZECH youtube.


Index G200

V červnu 2021 jsme v rámci České republiky dodali nové soustružnicko-frézovací centrum Index G200. Stroj bude po instalaci obrábět složité obrobky .


Mikron

V květnu 2021 jsme k jednomu z našich zákazníků v České republice doručili nový stroj od švýcarského výrobce firmy Mikron. Stroj s označením Mikron XT-one, jsme úspěšně nainstalovali a předali. Zákazníkovi přejeme ať stroj co nejlépe slouží a odvádí skvělou práci. Děkujeme tímto za jejich projevenou důvěru v naši firmu a našeho partnera.


Novinka CODERE

Představujeme vám novinku od našeho dodavatele zařízení pro tepelné zpracování, švýcarské firmy CODERE SA – modulární vertikální vakuovou pec (vyvinuta ve spolupráci s německou partnerskou firmou WMU). Informační brožura ke stažení zde.

Zobrazit celou aktualitu

Nové tříosé obráběcí centrum Litz DV 800 na naší hale v Olomouci

Katalog strojů Litz DV ke stažení zde. Video z obrábění si můžete prohlédnout na našem Youtube kanálu Galika Czech.

Zobrazit celou aktualitu

Soustružení na vícevřetenovém soustruhu INDEX MS22 u našeho zákazníka

Jedná se o velkosériovou výrobu komponentů pro automobilový průmysl. Video z obrábění si můžete prohlédnout na našem Youtube kanálu Galika Czech.

Zobrazit celou aktualitu

Nová prezentace našich partnerů

Pro účely představení všech našich partnerů jsme pro Vás vytvořili nový prezentační prospekt, obsahující základní informace o nabízených produktech firmou Galika CZ. Zde si jej můžete stáhnout.


Rychlý kontakt