Aktuality

GRINDING HUB 2022

Zákaznicky orientovaná revoluce pokračuje – zažijte C.O.R.E. a další novinky UNITED GRINDING živě v GrindingHub ve Stuttgartu od 17. – 20.05.2022.

Chcete být u toho, až představíme naše novinky?

Kdy: 17.05.2022, 10:00
Kde: GrindingHub, hala 9, stánek A50

Veletrh broušení ve Stuttgart


GALIKA AG NABÍZÍ CENTRUM MIKRON

Aktuálně je v nabídce obráběcí centrum Mikron HPM. Více informací v letáku.


Open House INDEX 2022

Zveme Vás na OPEN HOUSE firmy INDEX, který se koná přímo v závodě firmy v Reichenbachu ve dnech 26.04. – 29.04.2022. K vidění budou nejenom novinky z portfolia strojů, ale také novinky ze světa technologií a dalších dodavatelů v oblasti strojírenství. Z firmy Galika Vám bude na místě k dispozici p. Kaláč, který Vás rád seznámí s novinkami a nabízenými produkty firmy INDEX. Pokud plánujete Vaši účast, budeme rádi za krátkou informaci na email: m.kalac@galika.cz.

Zobrazit celou aktualitu

STUDER S31 double

U našeho zákazníka na Moravě, jsme na konci roku 2021 uvedli do provozu již druhou univerzální brusku Studer S31.


Zákaznické dny v Olomouci 15. a 16. září 2021

Proběhly úspěšně za hojné účasti našich zákazníků a při krásném počasí. Video záznam si můžete prohlédnout na našem GALIKA CZECH youtube.


Index G200

V červnu 2021 jsme v rámci České republiky dodali nové soustružnicko-frézovací centrum Index G200. Stroj bude po instalaci obrábět složité obrobky .


Mikron

V květnu 2021 jsme k jednomu z našich zákazníků v České republice doručili nový stroj od švýcarského výrobce firmy Mikron. Stroj s označením Mikron XT-one, jsme úspěšně nainstalovali a předali. Zákazníkovi přejeme ať stroj co nejlépe slouží a odvádí skvělou práci. Děkujeme tímto za jejich projevenou důvěru v naši firmu a našeho partnera.


Novinka CODERE

Představujeme vám novinku od našeho dodavatele zařízení pro tepelné zpracování, švýcarské firmy CODERE SA – modulární vertikální vakuovou pec (vyvinuta ve spolupráci s německou partnerskou firmou WMU). Informační brožura ke stažení zde.

Zobrazit celou aktualitu

Nové tříosé obráběcí centrum Litz DV 800 na naší hale v Olomouci

Katalog strojů Litz DV ke stažení zde. Video z obrábění si můžete prohlédnout na našem Youtube kanálu Galika Czech.

Zobrazit celou aktualitu

Soustružení na vícevřetenovém soustruhu INDEX MS22 u našeho zákazníka

Jedná se o velkosériovou výrobu komponentů pro automobilový průmysl. Video z obrábění si můžete prohlédnout na našem Youtube kanálu Galika Czech.

Zobrazit celou aktualitu
Rychlý kontakt